

Портативна рахівниця HHOK-1000 C з АКБ
7 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1000
+380 (63) 387-70-07
- +380 (66) 387-70-07
- +380 (67) 387-70-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лічильна машинка та детектор валют HHOK1000 з вбудованою акумуляторною батареєю.
Перевіряє банкноти під час перерахунку: за ультрафіолетовим світінням; за оптичною щільністю (детекція здвоєності); за розміром: детекція цілісності банкнот, детекція ланцюжка банкнот, потрапляння бандерельної стрічки.
Лічильник однаково ефективний в офісі, на ринку та під час виїзної торгівлі.
До стандартної комплектації входить сумка-чохол. Рахує та перевіряє валюту різних держав
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дисплей | True |
| Види контролю | Магнітний, Оптичний, Ультрафіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 270 |
| Харчування | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | hhok |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴



